Kontaktuppgifter

PlusByrån verkar för ekonomisk hälsa, utveckling och tillväxt genom skräddarsydda helhets- lösningar inom redovisning och företagsutveckling.

PlusByrån
Norra Drottninggatan 10
451 31 Uddevalla

0522-135 90
info@plusbyran.se

Följ oss gärna:
 

Kontakta oss

Vill du veta mer eller är du intresserad av ett samarbete? Hör av dig till oss:

VÅRT FANTASTISKA TEAM

Niclas Carlén

Auktoriserad Redovisningskonsult

0705-17 92 41
niclas@plusbyran.se

Sten Jensen

Affärsutvecklare och mentor

0708-39 00 50
sten@plusbyran.se

Britt-Marie Kjellsson

Redovisnings- och lönekonsult

Pia Simonsson

Redovisningskonsult

0723-00 11 78
pia@plusbyran.se

Björn Lindström

Redovisningskonsult

0705-37 45 13
bjorn@plusbyran.se

Susanne Albinsson

Redovisningskonsult

0703-43 30 65
susanne@plusbyran.se

Helena Åreberg

Redovisningskonsult

0702-25 53 88
helena@plusbyran.se

Christian Janson

Redovisningskonsult

Sara Pettersson-Pohl

Redovisningskonsult

0767-25 75 75
sara@plusbyran.se

Yvonne Tauson

Redovisningskonsult

0760-43 52 50
yvonne@plusbyran.se

Nina Karlsson

Redovisningskonsult

0765-75 74 95
nina@plusbyran.se

Susanne Ottoson

Redovisningskonsult

Therese Jansson (Mammaledig)

Redovisningskonsult