Kontaktuppgifter

PlusByrån verkar för ekonomisk hälsa, utveckling och tillväxt genom skräddarsydda helhets- lösningar inom redovisning och företagsutveckling.

PlusByrån Uddevalla
Norra Drottninggatan 10
451 31 Uddevalla

0522-135 90

 

PlusByrån  Göteborg
c/o Entreprenörsgatan
Sankt Eriksgatan 6
411 05 Göteborg

info@plusbyran.se

Följ oss gärna:
 

Kontakta oss

Vill du veta mer eller är du intresserad av ett samarbete? Hör av dig till oss:

    VÅRT FANTASTISKA TEAM

    UDDEVALLA

    Niclas Carlén

    Auktoriserad Redovisningskonsult

    0705-17 92 41
    niclas@plusbyran.se

    Sten Jensen

    Affärsutvecklare och mentor

    0708-39 00 50
    sten@plusbyran.se

    Pia Simonsson

    Auktoriserad Redovisningskonsult

    0723-00 11 78
    pia@plusbyran.se

    Katarina Larsson

    Redovisningskonsult

    0730-33 37 79
    katarina@plusbyran.se

    Susanne Albinsson

    Redovisningskonsult

    0703-43 30 65
    susanne@plusbyran.se

    Helena Åreberg

    Redovisningskonsult

    0702-25 53 88
    helena@plusbyran.se

    Nina Thorvaldsen

    Redovisningskonsult

    0765-75 74 95
    nina@plusbyran.se

    Christian Janson

    Auktoriserad Redovisningskonsult

    Sara Pettersson-Pohl

    Redovisningskonsult

    0767-25 75 75
    sara@plusbyran.se

    Anna-Lena Dahlberg Lindqvist

    Redovisningskonsult

    Cecilia Jakobsson Lyngstam (Mammaledig)

    Auktoriserad Löne- & Redovisningskonsult

    0760-43 52 50
    cecilia@plusbyran.se

    GÖTEBORG

    Victor Sahlin

    Redovisningskonsult

    0760-44 74 20
    victor@plusbyran.se

    Josefine Furdal

    Redovisningskonsult

    0766-07 84 90
    Josefine@plusbyran.se

    Oliver Andersson

    Redovisningskonsult

    0766-08 05 50
    oliver@plusbyran.se